Уважаемые соседи!
ОСББ «Волынь», согласно действующего законодательства, обязано проводить перерасчет по квартплате за обслуживание дома и придомовой территории по итогам каждого года, согласно фактически понесенным затратам на эти цели.
Соответственно, если ОСББ «Волынь» не убирает снег и не чистит двор, оно не должно получать деньги с Вас за это.
Первым шагом к проведению перерасчета является подача заявления в ОСББ.
Если же ОСББ не отреагирует – обращаемся в суд.
Всем желающим – приводим текст заявления ниже.
Его (заявление) надо отправить почтой с уведомлением о вручении или вручить правлению наручно под расписку о получении.
Присоединяйтесь.

С текстом распоряжения КМДА, о котором идет речь в заявлении,  можно ознакомиться тут: РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА №307


ОСББ «Волинь»
вул. Волинська, 10, м. Київ, 03151
від:  власника квартири №____
вул. Волинська, 10, м. Київ, 03151
____________________________
(ПіБ)

З А Я В А
про проведення перерахунку оплати
за фактично надані послуги з обслуговування будинку і споруд та
прибудинкової території

Відповідно до основних умов з надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, затверджених Розпорядженням КМДА від 09.03.2011року №307, організації, що надають такі послуги, повинні щорічно, протягом першого кварталу наступного за звітним роком, здійснювати перерахунки плати на послуги виходячи з фактично понесених витрат на протязі звітного року.     

Зважаючи на викладене вище, -
П Р О Ш У:

Провести мені перерахунок оплати за фактично надані послуги з обслуговування будинку і споруд та прибудинкової території 2011,2012рр. у відповідності до фактично понесених витрат ОСББ «Волинь» на ці цілі у вказаний період, та пропорційно до площі належної мені квартири.

Про результати розгляду цієї заяви прошу повідомити мене письмово у порядку та строки, що визначені чинним законодавством України, за вищевказаною поштовою адресою.

«___» __________ 2013р.                                                        ________________________
                                                                                                                   (ПіБ)